Vše pro Vaše auto

Bridgestone M40 2.5/0 D10 33J TT

ID:76263
    870 Kč
    10 ks
    2 dny
    14h

870 Kč/ks včetně DPH

719 Kč bez DPH

Máte zájem o tento produkt?

Kontaktujte prosím přímo některý z našich autoservisů sítě Bosch Car Service.

Kopírovat odkaz do schránky
Vyhledat Bosch Car Service

Více informací a všechny parametry

Pneumatika Bridgestone M40 je přední pneumatika pro mini motokros. Perfektně zvládá tvrdé i měkké povrchy. Pneumatika je navržena pro různé podmínky povrchu, počínaje bahnem a pískem a konče tvrdým terénem. Kombinace přilnavosti, trakce a absorpce nerovností vám poskytuje komfort a jistotu, že můžete svůj motocykl zatlačit až k limitům.

Typ produktu pneumatika
Dezén M40
Šířka 2.5
Průměr 10
Profil 0
Konstrukce pneu D
Index nosnosti 33
Index nosnosti 2 33
Rychlostní index J
Sezóna pneu Celoroční
Typ vozidla Motorkové
Doplňující informace TT
RunFlat Ne
Třída výrobců Premiová

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!