Vše pro Vaše auto
Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT
Spotřeba: E
Přilnavost: C
Hlučnost: 74 dB

Michelin PILOT SPORT CUP 2 CONNECT 295/30 R18 98Y TL XL ZR FP

ID:637670
    11 368 Kč
    20 ks
    4-6 dní
    9h

11 368 Kč/ks včetně DPH

9 395 Kč bez DPH

Máte zájem o tento produkt?

Kontaktujte prosím přímo některý z našich autoservisů sítě Bosch Car Service.

Kopírovat odkaz do schránky
Vyhledat Bosch Car Service

Více informací a všechny parametry

Rychlejší a vyrovnanější časy na kolo na trati. O 7,29 sekund rychlejší než předchozí generace MICHELIN PILOT SPORT CUP 2. Vynikající kontrola nad řízením a lepší ovladatelnost. Optimalizovaná stopa pro maximálně přesné reakce na pokyny řízení. Využijte 100% potenciál pneumatiky MICHELIN Pilot Sport Cup 2 Connect Track se systémem MICHELIN Track Connect. Všechny pneumatiky jsou kompatibilní s řešením MICHELIN Track Connect. Váš Michelin on-line kouč pro jedinečný a vylepšený jízdní zážitek. Vynikněte propracovaným stylem díky prémiovému plastickému designu bočnic. Zkombinujte výkony na trati s propracovaným stylem díky prémiovému plastickému designu bočnic s kostkovanou vlajkou.

Typ produktu pneumatika
Dezén PILOT SPORT CUP 2 CONNECT
Šířka 295
Průměr 18
Profil 30
Konstrukce pneu R
Index nosnosti 98
Rychlostní index Y
Sezóna pneu Letní
Typ vozidla Osobní a SUV
Doplňující informace TL XL ZR FP
RunFlat Ne
Hlučnost pneu 74 dB
Spotřeba E
Přilnavost C
Třída výrobců Premiová

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!