Vše pro Vaše auto

Collin\'s WINTER EXTREMA 155/70 R13 75Q PROTEKTOR

ID:2690381400169

Tento produkt již není skladem

    883 Kč
    8 ks
    2 dny
    12h

883 Kč/ks včetně DPH

730 Kč bez DPH

Máte zájem o tento produkt?

Kontaktujte prosím přímo některý z našich autoservisů sítě Bosch Car Service.

Kopírovat odkaz do schránky
Vyhledat Bosch Car Service

Více informací a všechny parametry

Protektory určeny pro náročný provoz v horských a podhorských oblastech, bohatých na sněhové srážky. Základní konstrukční parametry zimní pneumatiky Winter Extrema : široké příčné drážky mají dokonalé samočistící schopnosti, 1300 lamel pilového tvaru poskytuje dostatek záběrových hran, ostré kraje narušují sníh a sněhovou břečku, středový pás slouží pro klidnou jízdu a vyvažuje tak extrémní záběrové vlastnosti.

Typ produktu pneumatika
Dezén WINTER EXTREMA
Šířka 155
Průměr 13
Profil 70
Konstrukce pneu R
Index nosnosti 75
Rychlostní index Q
Sezóna pneu Zimní
Typ vozidla Osobní a SUV
Doplňující informace PROTEKTOR
RunFlat Ne
Třída výrobců Protektor

Vítejte ve svém Bosch Car Service

Vaše vozidlo je u nás v dobrých rukách. S více než 17 000 autoservisy Bosch Car Service ve více než 150 zemích jsme celosvětově největší nezávislou sítí autoservisů.

Spolupracujeme se společností Bosch a využíváme know-how a vybavení celosvětově největšího dodavatele náhradních dílů pro automobily. Skoro všechny renomované značky využívají ve svých nejnovějších modelech díly a technologie společnosti Bosch. Jako autoservis pro všechny značky vozidel zvládá Bosch Car Service a jeho vyškolení technici nejmodernější technologie vozidel a vždy dokážou zajistit provedení údržby, přípravy na technickou kontrolu, překontrolování vozidla, diagnostiku elektronických systémů a všechny další opravy vozidel.

Těšíme se na vaši návštěvu!